why register background

Dlaczego warto się zarejestrować?

Rejestracja jest darmowa

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, nie wiążą się z nią żadne opłaty ani warunki.

Rejestracja jest łatwa

Teraz możesz swoje konto połączyć z kontem Google, Apple czy Facebook. Dzięki temu logowanie będzie jeszcze szybsze, nie trzeba pamiętać numeru ID, PINu czy hasła. Z tej usługi korzysta w tej chwili ponad 15 000 członków ESSENS.

Oszczędzasz

Członkowie ESSENS mają zniżkę 20% w stosunku do cen katalogowych na wszystkie produkty.

CashBack

Przy zamówieniu o wartości powyżej 50 punktów w kolejnym miesiącu wpłacamy do e-portfela CashBack, czyli pieniądze za Twoje zakupy. To 20% z wartości produktu.

Darmowa dostawa

Już przy zamówieniu o wartości 40 punktów masz prawo do niższej ceny dostawy, przy zamówieniu o wartości powyżej 70 punktów dostawa jest darmowa.

why register background
Masz możliwość w zasadniczy sposób zmienić swoje życie

Rejestracja może być pierwszym krokiem do finansowej niezależności.

Czasowa i finansowa niezależność

Z nami możesz mieć dodatkowe źródło dochodu, nie tylko dzięki różnicy w cenie zakupionych i sprzedanych produktów, ale także dzięki systemowi prowizji. W ten sposób możesz zacząć realizować swoje marzenia i zyskać całkowitą czasową i finansową niezależność.

Poznajesz nowych ludzi

Będąc członkiem Klubu ESSENS stajesz się częścią naszej wielkiej rodziny, poznajesz nowych ludzi, którzy uwielbiają kosmetyki, suplementy i biznes. Mogą być dla Ciebie inspiracją i wzorem.

Podróżuj z nami

Co roku spółka ESSENS organizuje dwa ważne wydarzenia motywacyjne. Pierwsze z nich to luksusowy pobyt wakacyjny w Turcji z wycieczką do naszych partnerów handlowych w Stambule. Do tego programu możesz zakwalifikować się, zdobywając pozycję 17%. Drugim wydarzeniem motywacyjnym są coroczne obchody urodzinowe ESSENS, które zawsze odbywają się w październiku. Urodzinowy długi weekend ma bogaty program towarzyszący i kończy go uroczysta gala. Do wyjazdu kwalifikuje co najmniej pozycja 25%. Podróżowanie na wydarzenia jest dużo łatwiejsze dzięki naszemu portalowi podróżniczemu z biletami lotniczymi i hotelami w atrakcyjnych cenach, essens.travel.