ESSENS, obecnie jedna z najbardziej dynamicznych firm MLM w Europie, została założona w Czechach jesienią 2011 roku w wyniku współpracy grupy specjalistów w dziedzinie marketingu sieciowego oraz czołowych ekspertów w dziedzinie rozwoju oraz produkcji kosmetyków i suplementów diety. Firma ESSENS zdobyła pozycję i renomę wprowadzając na rynek kolekcję ekskluzywnych perfum najwyższej jakości. Międzynarodowy zespół starannie wybrał najbardziej odpowiednie kompozycje zapachowe od jednego z wiodących światowych dostawców esencji zapachowych. Następnie rozszerzono ofertę o pierwsze produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, dzięki którym naszą przyszłość zaczęli kształtować w istotny sposób nowi partnerzy, mający wsparcie czołowych, europejskich liderów wśród firm farmaceutycznych. Właśnie dlatego wciąż wprowadzamy unikatowe nowości do naszego asortymentu, które za pośrednictwem sieci naszych członków, dystrybutorów i liderów wywierają wpływ na rynki wielu krajów i przynoszą nieocenione korzyści milionom zadowolonych klientów.

Jednak ESSENS oferuje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Już sama nazwa zawiera w sobie kilka znaczeń i słów. Można w niej na przykład usłyszeć tak samo brzmiące angielskie słowo „essence”, wyrażające istotę, podstawę, albo aromatyczną esencję, którą można poczuć w naszych perfumach czy w swojej przyszłości w ESSENS. A czy słyszycie podczas wymawiania słowa ESSENS słowo „sense”, czyli zmysł? Naszymi zmysłami postrzegamy wszystko wokół nas, są one naszym najbliższym pomocnikiem, który towarzyszy nam przez całe życie. Marketing sieciowy jest, według wielu ekspertów, jedną z najszybszych dróg do niezależności czasowej i finansowej lub spełnienia swoich marzeń. Dlatego więc także słowo „sen” jest nierozerwalnie związane z ESSENS.

Na początku 2016 roku otworzyliśmy w Brnie nowoczesną siedzibę ESSENS EUROPE. To wydarzenie potwierdziło naszą pozycję jako jednej z najlepiej radzących sobie firm w branży. Ponadczasowa i reprezentacyjna siedziba została zaprojektowana tak, aby każdy członek naszej firmy czuł się w niej jak najlepiej przy każdej kolejnej wizycie i i aby mógł się na własne oczy przekonać, że ESSENS czeka właśnie na niego.

Nasi partnerzy