Etap 1

Jak zacząć?

Swój wysiłek najlepiej podzielić na 3 podstawowe etapy.

Każdy etap ma inną krzywą nauki i przejście między kolejnymi etapami powinno przebiegać płynnie. Żadnego etapu nie powinno się przeskoczyć i ominąć.

  • rejestracja i pierwsze zamówienie
  • zakup drukowanych materiałów
  • zapoznanie się z podstawowymi pojęciami
  • seminaria firmowe
  • ESSENS TV
Rejestracja

Przy rejestracji zalecamy wybrać rejestrację przez numer ID już zarejestrowanego członka. Ten członek powinien być Twoim doradcą i mentorem w świecie ESSENS. Jeżeli nie masz takiej osoby, w ciągu kolejnego miesiąca przydzielimy Ci taką osobę, która będzie służyć Ci pomocą, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Jeżeli w ciągu 1 miesiąca nie złożysz żadnego punktowanego zamówienia, Twoja rejestracja wygaśnie

Pierwsze zamówienie

Pierwsze zamówienie jest bardzo ważne. Dla nowych członków mamy atrakcyjną ofertę zniżek rejestracyjnych. Zniżki te są aktywne przez cały miesiąc od pierwszego dnia rejestracji i w ciągu tego okresu można z nich korzystać kilkukrotnie. Przy zamówieniu o wartości powyżej 50 punktów zyskujesz również prawo do Cashbacku, czyli do wypłaty pewnej kwoty za zakupy, którą wpłacamy na Twój e-portfel w kolejnym miesiącu. Od pierwszego zamówienia masz również prawo do darmowej dostawy, jeżeli zamówienie ma minimalną wymaganą liczbę punktów.

Materiały drukowane

Przejrzystą ofertę naszych produktów wraz z podstawowymi informacjami o nich znajdziesz w katalogach, podzielonych na trzy części: uroda, zdrowie i dom. Osobny katalog poświęcony jest kosmetykom do makijażu i diecie keto. Katalogi są w wersji drukowanej i online. Bardzo przydatny jest również cennik z podanymi cenami katalogowymi oraz członkowskimi i wysokością cashbacku.

Poznaj podstawowe pojęcia

Czy wiesz, co oznacza MLM, Cashback, e-portfel? Kto to jest sponsor, lider, do czego służy zakładka na stronie internetowej “Moje biuro”? Poproś sponsora, by wszystko Ci wytłumaczył lub zwróć się do swojego upline’a albo bezpośrednio do firmy ESSENS. Jesteśmy tu dla Ciebie. Dzięki znajomości podstawowych pojęć Twoja działalność będzie bardziej zrozumiała, a Tobie łatwiej będzie odnosić sukcesy.

Seminaria firmowe

Bierz aktywny udział w firmowych seminariach, webinariach i wydarzeniach, które przyniosą Ci inspirację, motywację i liczne korzyści. Do najważniejszych wydarzeń edukacyjnych, w których powinien wziąć udział każdy aktywny członek Klubu ESSENS, należy coroczny event ESSENS Kick OFF, organizowany zawsze na początku roku.

ESSENS TV

Oglądaj regularnie co miesiąc odcinki ESSENS TV na platformie essenstv.com, gdzie zalogujesz się, podając te same dane logowania, jak na stronę ESSENS. ESSENS TV to nowości, reportaże, rozmowy i filmy na temat poszczególnych produktów, Success Stories oraz nagrania z wydarzeń. A dla osób, które naprawdę traktują ESSENS poważnie, jest także sekcja premium z dodatkowymi materiałami.