why register background
Jako dystrybutor z pewnością opanowałeś wszystkie potrzebne umiejętności, aby z powodzeniem prowadzić sprzedaż produktów. Ale na pewno zdajesz sobie sprawę, że pracując w pojedynkę bardzo ciężko osiągnąć wyższe obroty miesięczne i kolejne pozycje. I to jest ta właściwa chwila, kiedy powinieneś tę fantastyczną możliwość działania przedstawić osobom w swoim otoczeniu.

Dlaczego warto z nami pracować?

Natychmiastowy start

Zacząć możesz praktycznie natychmiast, nasz model działalności jest skuteczny i opiera się na solidnych fundamentach. Dowodem na to są ogromne rzesze ludzi na całym świecie, którym zmieniliśmy zycie.

Minimalna inwestycja

Na dobry start potrzebujesz tylko smartphone lub notebook.

Zerowe ryzyko

Z nami nic nie ryzykujesz. Nie pobieramy żadnych bezsensownych opłat rejestrowych, nie zmuszamy do minimalnych miesięcznych obrotów. Tylko od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz się w tę działalność zaangażować. Na dobry start rekomendujemy jedynie dokładnie zapoznać się z naszymi produktami, zarówno poprzez wypróbowanie ich samemu, jak i poprzez zapoznanie się z przygotowanymi przez nas materiałami.

Ciągłe wsparcie ze strony sponsorów i firmy

Działając z nami, nigdy nie jesteś sam. Zawsze możesz się zwrócić do swojego sponsora albo aktywnego upline’a. Jeżeli problem będzie naprawdę skomplikowany, możesz zwrócić się o radę do swojego oddziału.

Profesjonalne zaplecze

Częścią zespołu ESSENS jest wielu czołowych specjalistów w zakresie rozwoju i produkcji kosmetyków i suplementów diety, którzy tworzą Radę Naukową ESSENS. Do tej grupy profesjonalistów zaliczamy też specjalistów IT, osoby zajmujące się finansami, a także produkcją nagrań wideo, marketingiem i analizami.

why business background
Sam sobie jesteś szefem

O tym, ile czasu przeznaczysz na swoją działalność, zależy tylko od Ciebie. Twój sponsor i nasza firma jest tu po to, aby Cię wspierać i pomagać.

Rozwój osobisty i edukacja

Chcesz odnieść sukces? Zrozum to, co sprzedajesz. Zarówno formę naszej działalności, jak i nasze produkty. Ucz się za pośrednictwem platformy ESSENS TV, bierz udział w naszych webinariach i seminariach, czytaj ulotki produktów i szkol się na szkoleniach swoich upline’ów i tych organizowanych przez firmę.

Technologie hi-tech

Wykorzystując narzędzia hi-tech (aplikacje webowe i mobilne), firma ESSENS stwarza każdemu członkowi własny system biznesowy. Dokładnie widzisz swoje wyniki i jak pracuje Twoja sieć.

Działalność bez granic

Masz międzynarodowe kontakty? Wybuduj swoją sieć również poza granicami swojego kraju, buduj międzynarodowy zasięg i spróbuj wykorzystać potencjał kraju, gdzie nie ma naszego oddziału.

Autoprogram

Firma ESSENS oferuje swoim członkom nie tylko najlepsze produkty, ale także benefity i ponadprzeciętne warunki pracy z zespołem. Jednym z benefitów jest korzystny motywacyjny autoprogram, dostępny dla każdego członka Klubu ESSENS już od pozycji 17% planu marketingowego. Bardzo starannie wybieraliśmy marki samochodów, abyśmy naszym partnerom, którzy zdecydowali się połączyć swoje siły z ESSENS i którzy odnoszą sukcesy w swojej pracy, mogli zaoferować wyłącznie najlepsze samochody, dostępne w różnych wariantach autoprogramu.