Vitamin C - food supplement

hop31
56.90 zł
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni:
6.00 p.
Treść
60 pcs
Dostępność: Dostępny w magazynie

Vitamin C - food supplement

Czysto naturalna witamina C ze względu na swoje właściwości i technologię przetwarzania znacznie przewyższa podobne produkty na rynku. Zawiera naturalny słodzik i standaryzowane ekstrakty roślinne z lukrecji i truskawek. Witamina C pełni wiele ważnych funkcji w ludzkim ciele, jest niezbędna do życia i utrzymania zdrowia fizycznego. Niedobór witaminy C objawia się zmęczeniem, przedłużoną rekonwalescencją, trudniejszymi ranami gojącymi się i zmniejszoną odpornością na infekcje. Ważną rolę odgrywa jego funkcja w produkcji kolagenu, a tym samym wspiera piękną gładką skórę o młodzieńczym wyglądzie. Aktywni sportowcy i palacze mają bardzo duże zapotrzebowanie na wystarczającą ilość witaminy C. Konwencjonalna witamina C, choć bogata w witaminę C, ma minimalne korzyści dla użytkownika ze względu na różne ograniczenia w przewodzie pokarmowym, ponieważ tylko niewielka ilość jest wchłaniana do organizmu.

ESSENS Witamina C jest mikronizowana, co zapewnia szybkie wchłanianie w organizmie i szybszy efekt. Glicyryzyna, ekstrakt z lukrecji, tłumi działanie enzymów oraz zwiększa skuteczność i wnikanie witaminy C do organizmu. Buforowana forma ESSENS Witaminy C gwarantuje ochronę zębów i błon śluzowych przewodu pokarmowego przed kwasową witaminą. Suplement diety został opracowany i wyprodukowany pod nadzorem farmaceutycznym w Czechach, zgodnie z najsurowszymi przepisami i normami UE. Wszystkie składniki są pozyskiwane wyłącznie ze źródeł naturalnych. Nie stosuje się surowców chemicznych ani konserwantów, stabilizatorów ani barwników. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej możliwej i gwarantowanej jakości komponenty. ESSENS Witamina C nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy, jest zupełnie bezpieczna. Produkcja hi-tech - najnowocześniejsze i rewolucyjne przetwarzanie technologiczne Wszystkie produkty ESSENS Home Pharmacy są przetwarzane przy użyciu najnowocześniejszych i przełomowych technologii, takich jak mikronizacja, hamowanie enzymów i powlekanie tabletek wielowarstwowych. Mikronizacja ekstraktów roślinnych jest sposobem na zwiększenie biodostępności farmaceutyków, substancji naturalnych, witamin i minerałów. Jest to stopniowa redukcja surowców do cząstek o wielkości kilku mikrometrów. Powstała substancja, ze względu na swoją większą powierzchnię, stwarza warunki wstępne dla ulepszonego i przyspieszonego rozpuszczania w organizmie, tym samym osiągając większą skuteczność suplementów diety. Hamowanie enzymów to proces, w którym substancje czynne zawarte w tabletkach są wchłaniane. W przypadku ESSENS Vitamin C ekstrakt z lukrecji pełni tę funkcję. Wielowarstwowa powłoka tabletki to wyjątkowa technologia, która po raz pierwszy pojawia się na rynku światowym w produktach ESSENS HOME PHARMACY. Stopniowe nakładanie kilku warstw o różnej zawartości substancji czynnych jest optymalnie dostosowane do rozpuszczenia tabletki, co powoduje rewolucyjne efekty, które są bardzo trudne do osiągnięcia za pomocą konwencjonalnych technik.

Zalecane dawkowanie: Pozwól 1-2 tabletkom swobodnie się rozpuszczać w jamie ustnej

Ostrzeżenie: nie przekraczać zalecanej dziennej dawki Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu poniżej 30 ° C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Składniki: witamina C (kwas askorbinowy, askorbinian sodu), wyciąg z lukrecji, wypełniacze (palatynoza, guma arabska), aromat (poziomka), barwnik (wyciąg z buraków), środek przeciwzbrylający (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), naturalny środek słodzący (wyciąg ze stewii)