Flow'EN - suplement diety

64.70 zł

Treść 30 pcs


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Home Pharmacy

Head'ES  - suplement diety

86.90 zł

w magazynie
Clea’NS - suplement diety

154.40 zł

w magazynie
ESSENS Monolaurin Premium - suplementy diety

165.30 zł

w magazynie
Hard’EN - suplement diety

107.90 zł

w magazynieFlow'EN - suplement diety

Rewolucyjny naturalny produkt do ochrony układu naczyniowego ze względu na swoje właściwości i technologię przetwarzania znacznie przewyższa podobne produkty na rynku. Zawiera standaryzowane ekstrakty roślinne w odpowiednich proporcjach - kasztanowiec, ekstrakt pieprzu czarnego i witaminę C.

Suplement ESSENS Flow'EN został opracowany i wyprodukowany pod nadzorem farmaceutycznym w Czechach, zgodnie z najsurowszymi przepisami i normami UE. Wszystkie składniki są pozyskiwane wyłącznie ze źródeł naturalnych. Nie stosuje się surowców chemicznych ani konserwantów, stabilizatorów ani barwników. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej możliwej i gwarantowanej jakości komponenty. ESSENS Flow „EN nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy.

Produkcja hi-tech - najnowocześniejsze i rewolucyjne przetwarzanie technologiczne

Wszystkie produkty ESSENS Home Pharmacy są przetwarzane przy użyciu najnowocześniejszych i przełomowych technologii, takich jak mikronizacja, hamowanie enzymów i powlekanie tabletek wielowarstwowych.

Mikronizacja ekstraktów roślinnych jest sposobem na zwiększenie biodostępności farmaceutyków, substancji naturalnych, witamin i minerałów. Jest to stopniowa redukcja surowców do cząstek o wielkości kilku mikrometrów. Powstała substancja, ze względu na swoją większą powierzchnię, stwarza warunki wstępne dla ulepszonego i przyspieszonego rozpuszczania w organizmie, tym samym osiągając większą skuteczność suplementów diety

Hamowanie enzymów to proces, w którym substancje czynne zawarte w tabletkach są wchłaniane. W przypadku Flow'EN jest to funkcja ekstraktu z czarnego pieprzu.

Wielowarstwowa powłoka tabletki to wyjątkowa technologia, która PO RAZ PIERWSZY POJAWIA SIĘ NA RYNKU ŚWIATOWYM W PRODUKTACH ESSENS HOME PHARMACY. Kolejne nakładanie kilku warstw o różnej zawartości substancji czynnych powoduje optymalne rozpuszczenie tabletki.

Aktywne składniki ekstraktu z kasztanowca zwiększają kapilarność i poprawiają napięcie żylne. jednocześnie mają działanie przeciwzapalne i przyspieszają wchłanianie obrzęku. Efekty te są stosowane w przypadku obrzęku nóg, pozytywnie wpływając na nocne skurcze, żylaki i hemoroidy. Poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, zmniejsza krzepliwość krwi i przeciwdziała tworzeniu się skrzeplin. Przyspiesza wchłanianie siniaków i siniaków.

Witamina C jest niezbędna do życia i utrzymania zdrowia fizycznego, jej rola odgrywa rolę w produkcji kolagenu, który jest ważny dla normalnego funkcjonowania naczyń krwionośnych. Witamina C chroni również komórki przed stresem oksydacyjnym.

Piperyna to ekstrakt z owoców drzewa pieprzu czarnego, który pomaga promować krążenie krwi w błonach śluzowych, spowalnia funkcję niektórych enzymów, przyczynia się do normalnej aktywności układu naczyniowego i nerwowego oraz zapewnia lepsze wchłanianie i skuteczność substancji czynnej.

Zalecane dawkowanie: 1 tabletka wieczorem podczas posiłku. Zaleca się przyjmować go regularnie przez trzy miesiące. W wyjątkowych przypadkach potrzeby zwiększenia dawki nie powinna ona przekraczać 6 tabletek dziennie.

Zawartość opakowania: 30 tabletek

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska

    Składniki: Horse chestnut seed extract (Aesculus hippocastanum seeds), Sodium ascorbate, Black Pepper fruit extract (Piper nigrum fruit), stabilizers (Corn starch, Microcrystalline cellulose), anti-caking agent (Magnesium stearate), stabilizers (Hydroxypropyl Methylcellulose, Talc, PVP), colouring (Iron oxides and hydroxides).