Head'ES - suplement diety

78.90 zł

Treść 30 pcs


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Home Pharmacy

1 736
Flow'EN - suplement diety

58.70 zł

w magazynie
Home Pharmacy
ES'Leep
ES'Leep

108.90 zł

w magazynie
Clea’NS - suplement diety

140.30 zł

w magazynieHead'ES - suplement diety

Head'ES - suplement diety przyczynia się do normalnej aktywności umysłowej oraz zmniejsza poziom zmęczenia i wyczerpania Head´ES zawiera koenzym Q10 w odpowiedniej kombinacji ze znormalizowanymi ekstraktami roślinnymi i witaminami B o następującym działaniu fizjologicznym i oświadczeniach zdrowotnych:

  • Koenzym Q 10 jest własną substancją organizmu, zwaną także ubichinonem Q 10, ubi-decenonem, czynnikiem Q10 lub również witaminą Q o działaniu fizjologicznym, ponieważ jest wszechobecną substancją obecną we wszystkich żywych organizmach i bierze udział w ważnych procesach metabolicznych
  • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego wpływa na mikrokrążenie układu krwionośnego, w tym mózgu, przyczyniając się tym samym do jego normalnego funkcjonowania (funkcje kognitywne / poznawcze i równowaga psychiczna)
  • Czarny pieprz przyczynia się do prawidłowego działania układu naczyniowego i nerwowego
  • Witamina B2 pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia - witamina B6 przyczynia się do normalnego funkcjonowania układu nerwowego, czyli normalnej aktywności umysłowej oraz zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka rano podczas posiłku lub w przypadku problemów. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu poniżej 30 ° C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość opakowania: 30 tabletek

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Składniki: koenzym Q10, Ginkgo biloba 24/6, Ginkgo biloba 24/6, ekstrakt Piper nigrum, barwnik (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), wypełniacze (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana), stabilizator ( hydroksypropylometyloceluloza)