ZESTAW HOME PERFUME - WHITE FLOWERS

210.80 zł

Treść 200 ml


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Home Perfume


ZESTAW HOME PERFUME - WHITE FLOWERS

ESSENS Home Perfume - WHITE FLOWERS
Wyjątkowy zapach lata, który tworzy bujna, syta kwiatowa woń jaśminu, szlachetnej róży i delikatna nuta owoców cytrusowych i zielonych nut zapachowych. Elegancki dyfuzor zapachowy wraz z wyjątkowym, długo utrzymującym się zapachem, pasujący do każdego wnętrza. Wspaniale odświeży wnętrze, a jednocześnie będzie nowoczesną ozdobą.

Subtelne, naturalne olejki eteryczne oraz patyczki rattanowe to doskonały sposób na zapewnienie przyjemnego , długo utrzymującego się i stałego zapachu w pomieszczeniu. Zapach uwalnia się przez cienkie rattanowe kanaliki, dlatego jego intensywność jest optymalna i pomieszczenie nie jest zbyt przesycone zapachem. Ponadto czyste naturalne olejki nie uwalniają żadnych substancji szkodliwych.

Dzięki dyfuzorom zapachowym zapach utrzymuje się nawet do 8 tygodni i potrafi odświeżyć pomieszczenia o powierzchni do 20 m2. Intensywność zapachu zależy od ilości płynnej esencji zapachowej i liczby patyczków rattanowych, które w celu utrzymania intensywności zapachu należy raz na tydzień obrócić.

Zestaw zawiera: - szklany dyfuzor zapachowy z olejkiem eterycznym, objętość wkładu 200 ml – zapasowy wkład do dyfuzora 150 ml – patyczki rattanowe