NICHE
PERFUMES

ELEGANCKIE
FLAKONY

ELITA WŚRÓD PERFUM

BROWN GRAPHITE

ESSENS Niche Perfume

Wystarczy, że raz wypróbujesz zapach należący do rodziny perfum Niche i nigdy już nie będziesz chcieć innego. Perfumy Niche to absolutny szczyt sztuki perfumeryjnej.


ROYAL BLUE

ESSENS Niche Perfume

Wieloletnia tradycja, mistrzowski proces produkcji, cenne naturalne składniki, luksusowe flakoniki, niezwykła, wręcz artystyczna kompozycja i oczywiście zaskakująco długa trwałość zapachu - to właśnie ESSENS Niche Perfumes.


DIVINE GREEN

ESSENS Niche Perfume

Świeże i wyszukane perfumy unisex, w których można poczuć nieokiełznaną dzikość afrykańskiej przyrody. Nuty bergamoty i cytryny, podkreślone drzewnymi, kwiatowymi i owocowymi zapachami prowadzą do piżma i ambry.


SILVER ORANGE

ESSENS Niche Perfume

Magiczne perfumy unisex to uosobienie indywidualności, najgłębiej skrywanych fantazji i zmysłowości. Słodsze nuty delikatnej maliny i brzoskwini otula konwalia i mistyczny zapach agaru. Zapach zamyka zmysłowe piżmo, ambra i drzewo sandałowe.


NOBLE GREY

ESSENS Niche Perfume

Te wyrafinowane perfumy unisex to nowoczesny, energetyczny i ciepły zapach. W doskonałej harmonii drzewne i kwiatowe zapachy łączą się z nutą jaśminu, zmysłowym piżmem i ambrą. Ale dominującą nutą jest i główną rolę gra niepowtarzalny cedr.