COLOSTRUM+

WYSOKA ZAWARTOŚĆ
WITAMIN

OCHRONA SKÓRY

ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING DAY CREAM
ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING NIGHT CREAM

Colostrum+

Colostrum, czyli siara jest pierwszym mlekiem produkowanym przez gruczoły sutkowe po porodzie ssaków, zawierającym wszystkie niezbędne i gotowe przeciwciała do ochrony przed infekcjami w pierwszych tygodniach życia.Colostrum jest cenny ze względu na wysoką zawartość witamin (A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotyna, niacyna), minerałów, pierwiastków śladowych (sód, potas, wapń, fosfor, magnez, żelazo, jod, chrom), białka oraz inhibitorów proteaz.


ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING TONIC
ESSENS COLOSTRUM+ FACE MILD SOAP

Colostrum+

Kosmetyki do pielęgnacji skóry i ciała ESSENS Colostrum zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania, wiedzę i trendy w dziedzinie kosmetyków pielęgnacyjnych klasy premium.


ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING EYE GEL
ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING LIFTING SERUM

Colostrum+

Ochrona skóry przed całodziennym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.Dzięki działaniu fosfolipidów (tłuszczów i kwasów organicznych) łatwiej jest przenikać substancjom aktywnym przez naskórek i tworzyć film lipidowy, cienką warstwę znacznie opóźniającą odparowywanie wody ze skóry.Naturalne składniki najwyższej możliwej jakości.


ESSENS COLOSTRUM+ MOISTURIZING NIGHT CREAM
ESSENS COLOSTRUM+ MOISTURIZING DAY CREAM

Colostrum+

Zadbaj o najlepszą pielęgnację dla twojego ciała. Kosmetyki do ciała z colostrum nie tylko zachwycą Cię swym zapachem, ale sprawią, że Twoja skóra będzie jedwabiście gładka oraz doskonale nawilżona i odżywiona.


ESSENS COLOSTRUM+ LIP BALM

Colostrum+

Zapewnia najlepszą regenerację i nawilżenie suchych i popękanych ust, wspomaga odbudowę naturalnej osłony ochronnej.Zawiera wyłącznie roślinne olejki i woski - wosk pszczeli, wosk jojoba i olej z dzikiej róży.