Płyn do płukania jamy ustnej z aloesem - arbuzowy

61.40 zł

Treść 500 ml


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Aloe Vera / Cosmetics

124

Płyn do płukania jamy ustnej z aloesem - arbuzowy

Pojemność: 500 ml

Delikatny płyn do płukania jamy ustnej o arbuzowym smaku, z aloesem i naturalną substancją słodzącą ze stewii uzupełnia pielęgnację jamy ustnej i zębów. Chroni przed uczuciem suchości, pomaga oczyścić trudno dostępne miejsca, gdzie nie jest w stanie dotrzeć szczoteczka i pomaga zachować świeży oddech. 

Regularne stosowanie płynu do ust obniża ryzyko występowania stanów zapalnych i rozwoju próchnicy. Niszczy bakterie i przywraca równowagę w naturalnej mikroflorze jamy ustnej.

Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzi z ekologicznych plantacji w Meksyku. Ekstrakt z tej rośliny, zawarty w naszym płynie, jest bardzo ceniony ze względu na swoje silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Zawiera różne witaminy, minerały, substancje nieorganiczne i związki organiczne. Składniki aktywne ekstraktu pomagają hamować namnażanie się bakterii.

Menthol z mięty pieprzowej działa miejscowo odkażająco i znieczulająco, łagodząc ból. Przynosi ulgę przy stanach zapalnych oraz bólu zębów i dziąseł, a jednocześnie odświeża oddech.

Sposób użycia: kilka razy w ciągu dnia przepłukać jamę ustną 5 ml płynu. Można stosować także do przepłukiwania gardła. Nie połykać.

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska

    Aqua, Glycerin, Polyglycerin-3, Polysorbate 80, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aroma, Menthol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Foeniculum Vulgare Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Zingiber Officinale Extract.