Noir candle No. 2

4eln02c
232.40 zł
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni:
27.00 p.
Dostępność: Dostępny w magazynie

Noir candle No. 2

Elegancka świeca z serii ESSENS Noir wyczaruje piękny zapach w Twoim domu, a jej stylowy design doda uroku każdemu wnętrzu. Jest też doskonałym pomysłem na prezent.

Zawartość: 210 g

Elegancka świeca z czasem palenia do 50 godzin na długo wyczaruje piękny zapach w Twoim domu.

Zapach perfum NOIR by ESSENS - č. 2 to oszałamiający, lekko orientalny kwiatowy zapach, który wymyka się wszelkim definicjom. W pierwszych chwilach rozwijają się gorzkawe tony z wyraźną wiśnią, przez którą przebijają się kwiatowe nuty i silny fundament drzewnych nut.

Świeca zawiera wyłącznie naturalne wegańskie składniki na czele z woskiem sojowym, z dodatkiem oleju kokosowego i rzepkowego

Ostrzeżenie: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Świecę należy postawić i zapalać na niepalnej powierzchni, poza zasięgiem łatwopalnych materiałów. Nie umieszczać w miejscu przeciągu i blisko źródeł ciepła. Stawiać w pozycji pionowej. Płomień należy gasić, nie zdmuchiwać. Nie zostawiać w roztopionym wosku zapałek i innych drobnych zanieczyszczeń, aby nie doszło do wzniecenia ognia. Nie palić świeczki dłużej niż 4 godziny w jednym ciągu.


Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska