Napój energetyzujący - 24 sztuki

set2ed
285.60 zł
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni:
21.50 p.
Dostępność: Dostępny w magazynie

Napój energetyzujący - 24 sztuki

Pojemność: 24 x 250 ml

Lekko gazowany napój energetyzujący z tauryną, kofeiną i ekstraktem z guarany, przynoszący przyjemne doznania smakowe, maksymalne orzeźwienie i zastrzyk energii potrzebny w sytuacjach wymagających wysiłku.

Jak działa ESSENS Energy Drink?

  • poprawia wydolność organizmu oraz koncentrację poprawia aktywność psychiczną i zmniejsza
  • uczucie zmęczenia dobrze wpływa na zdolność skupienia się i szybkość reakcji oraz przynosi
  • uczucie orzeźwienia

Kiedy pić napój energetyzujący?

  • w sytuacji wymagającej długotrwałej koncentracji i przy wysiłku psychicznym (np. podczas kierowania pojazdami)
  • w sytuacji wymagającej dużej spostrzegawczości i uwagi, w razie potrzeby zmniejszenia uczucia zmęczenia (np. w czasie wykładów czy prezentacji, w trakcie nauki)
  • przy długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym (np. w pracy lub przy uprawianiu sportu) 

Aminokwas tauryna poprawia koncentrację, wpływa na pracę mózgu i poprawia metabolizm.

Kofeina zmniejsza uczucie zmęczenia i senności, poprawia koncentrację.

Ekstrakt roślinny z guarany zawiera stymulanty serca i wpływa na ogólną stymulację organizmu (ośrodkowy układ nerwowy, praca serca). Zapewnia tzw. “speed efekt”.

Składniki: woda, cukier, kwas (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości (cytrynian sodu), aromat, kofeina (0,032%), ekstrakt z guarany, barwnik (E150c, E101), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, B6, B12).

Wartość odżywcza w 100 ml produktu: Wartość energetyczna - 197 kJ/ 46 kcal; Tłuszcz – 0 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone – 0 g; Węglowodany - 10,8 g; w tym cukry - 10,8 g; Białko - 0,35 g; Sól – 0,14 g; Niacyna – 7 mg (44%*); Kwas pantotenowy – 2 mg (33%*); Witamina B6 - 1,4 mg (100%*); Witamina B12 - 0,5 µg (20%*). *RDA = zalecane dzienne spożycie.

Wskazówki i ostrzeżenia dotyczące używania: należy spożywać z rozsądkiem. Produktu nie powinno mieszać się z napojami alkoholowymi – może to prowadzić do zapaści organizmu. Produkt niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z chorobami i zaburzeniami układu krążenia i z wysokim ciśnieniem. Może przyczynić się do zaburzeń snu, bezsenności, podrażnienia i bólów głowy. Nadmierna konsumpcja napojów energetycznych może prowadzić do powstania nawyku, co prowadzi do obniżenia skuteczności, a w ekstremalnym przypadku do przedawkowania.

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska