ZESTAW HOME PERFUME - FRESH MANGO

210.80 zł

Treść 200 ml


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Home Perfume


ZESTAW HOME PERFUME - FRESH MANGO

ESSENS Home Perfume - FRESH MANGO
Lekko słodki zapach mango łączy się z nutami pomarańczy, cytryny i jabłka. W połączeniu z subtelnym aromatem kokosu i bobu tonka przynosi przyjemne orzeźwienie. Elegancki dyfuzor zapachowy wraz z wyjątkowym, długo utrzymującym się zapachem, pasujący do każdego wnętrza. Wspaniale odświeży wnętrze, a jednocześnie będzie nowoczesną ozdobą.
Subtelne, naturalne olejki eteryczne oraz patyczki rattanowe to doskonały sposób na zapewnienie przyjemnego , długo utrzymującego się i stałego zapachu w pomieszczeniu. Zapach uwalnia się przez cienkie rattanowe kanaliki, dlatego jego intensywność jest optymalna i pomieszczenie nie jest zbyt przesycone zapachem. Ponadto czyste naturalne olejki nie uwalniają żadnych substancji szkodliwych.

Dzięki dyfuzorom zapachowym zapach utrzymuje się nawet do 8 tygodni i potrafi odświeżyć pomieszczenia o powierzchni do 20 m2. Intensywność zapachu zależy od ilości płynnej esencji zapachowej i liczby patyczków rattanowych, które w celu utrzymania intensywności zapachu należy raz na tydzień obrócić.

Zestaw zawiera: - szklany dyfuzor zapachowy z olejkiem eterycznym, objętość wkładu 200 ml – zapasowy wkład do dyfuzora 150 ml – patyczki rattanowe