ESSENS SUN CARE+ TABLETS

sc27
77.70 zł
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni:
9.00 p.
Treść
30 pcs
Dostępność: Dostępny w magazynie

ESSENS SUN CARE+ TABLETS

Suplement diety zawierający standaryzowane ekstrakty roślinne w zbilansowanych proporcjach, L-tyrozynę, beta-karoten, spirulinę oraz aloes. Optymalne połączenie składników pomaga uzyskać złotą opaleniznę, przedłuża efekty opalania, pomaga chronić skórę przed promieniowaniem UV oraz spowalnia proces utraty wody przez skórę.

Suplement diety został opracowany i jest produkowany w Republice Czeskiej, przy zachowaniu surowych norm i przepisów UE. Jest dziełem zespołu Rady Naukowej ESSENS, złożonej z najlepszych specjalistów i farmaceutów pracujących w swojej branży już od wielu lat.

Do właściwej produkcji są wykorzystywane wyłącznie surowce od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy surowców uzyskiwanych w procesach chemicznych ani konserwantów, stabilizatorów czy barwników. Produkt nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy i jest odpowiedni także dla wegan.

Spirulina to słodkowodna alga z gromady sinic, zawierająca wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze, co sprawia, że jest bardzo popularną alternatywą dla preparatów multiwitaminowych. Ma bardzo silne działanie antyoksydacyjne i jest bogatym źródłem karotenoidów, które poprawiają koloryt skóry, nadając jej złoty odcień.

L-tyrozyna to nieegzogenny aminokwas. Jest prekursorem melaniny, odpowiedzialnej za ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Aloes zawiera mieszankę witamin, minerałów, substancji nieorganicznych i związków organicznych, które mają pozytywne działanie na organizm ludzki i w wyraźny sposób pomagają go chronić i utrzymywać w zdrowiu.

Beta-karoten jest substancją z grupy karotenoidów, służy jako żółto-czerwony barwnik i prekursor witaminy A. Jest ważnym antyoksydantem i poprawia zdolność organizmu do obrony. Pielęgnuje skórę oraz pomaga uzyskać i utrzymać piękny koloryt skóry po opalaniu.

Rekomendowana dzienna dawka: przyjmowanie suplementu należy rozpocząć na 3 do 5 dni przed aktywnym opalaniem, przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie po posiłku, dzienną dawkę przyjmować także w dniach aktywnego opalania.

Środki ostrożności: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie zastąpią zbilansowanej, urozmaiconej diety i zdrowego stylu życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do 30°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek

Najlepiej spożyć przed końcem/numer partii: nadruk na opakowaniu.

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska

Składniki: Spirulina(420 mg  / 1 tbl.), L-tyrosine (300 mg / 1 tbl.), stabiliser (microcrystalline cellulose), beta-carotene (2,4 mg /  / 1 tbl.), coating (hydroxypropylmethylcellulose, polydextrose, talc, polyethylene glycol, iron oxide, PVP/VA copolymer), anti-caking agent (magnesium stearate), aloe vera leaf extract (5 mg /  / 1 tbl.), stabilizer ( PVP/VA copolymer).