ESSENS ES’Pure Start - suplement diety
Suplement diety ESSENS ES’Pure Start zawiera witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i kwas foliowy i jest przeznaczony do detoksykacji. Witamina B6 i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odpornościowego, pomagają utrzymać prawidłowe funkcje umysłowe oraz zmniejszają zmęczenie i wyczerpanie. Drożdże piwne są bogatym źródłem witamin z grupy B.
Skład: suszone drożdże piwne, witamina B1 (mononitrat tiaminy), witamina B2 (ryboflawina), witamina B3 (nikotynamid), witamina B5 (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B9 (kwas foliowy), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia z tapioki; substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, barwnik dwutlenek tytanu.
Zalecane dawkowanie i środki ostrożności: 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie zastąpią zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do 30 °C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Najlepiej spożyć do/numer partii: na opakowaniu.
Masa netto: 21 g (30 tabletek)