ESSENS Aloe Vera Hand Care

114.50 zł


Dostępność: Niedostępne

Kategoria: Aloe Vera / Cosmetics


ESSENS Aloe Vera Hand Care

Zestaw zawiera następujące towary:

Mydło do rąk Aloe Vera w płynie

Krem do rąk Aloe Vera

Antybakteryjny żel oczyszczający Aloe Vera

Mydło do rąk Aloe Vera w płynie, 290 ml - Mydło do rąk w płynie o delikatnym świeżym zapachu idealne do codziennego stosowania i dla wrażliwej skóry. Zawiera korzystne substancje, które wspomagają doskonałe oczyszczenie, pielęgnację i nawilżenie skóry. Nie zawiera parabenów, ftalanów ani silikonów i jest testowane dermatologicznie.

Krem do rąk Aloe Vera, 290 ml - Krem do rąk o delikatnym świeżym zapachu idealny do codziennego stosowania i dla wrażliwej skóry. Zawiera korzystne substancje, które poprawiają nawilżenie, elastyczność i gładkość skóry. Łatwo się nakłada, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego uczucia lepkości. Krem do rąk nie zawiera parabenów, ftalanów ani silikonów i jest testowany dermatologicznie.

Antybakteryjny żel oczyszczający Aloe Vera, 50 ml - Antybakteryjny żel oczyszczający niewymagający spłukiwania jest przeznaczony do bezpośredniego użycia na ręce i zapewnia ich natychmiastową czystość. Jest przeznaczony do czyszczenia rąk w przypadku braku możliwości umycia rąk wodą z mydłem. Ma delikatny, świeży zapach, łatwo się go aplikuje, szybko schnie i nie pozostawia uczucia lepkości. Pozostawia na rękach uczucie gładkości i świeżości oraz przyjemny zapach. Zawiera alkohol 75%, więc skutecznie zwalcza bakterie i wirusy. Aloes Barbadensis ma właściwości nawilżające, antyoksydacyjne i przeciwzapalne i wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry. Ciemne kapsułki w żelu to cząsteczki węgla aktywnego, który skutecznie czyści powierzchnię dłoni, usuwa obumarły naskórek, głębsze zanieczyszczenia, toksyny, metale ciężkie i substancje chemiczne.


  • 1 x Mydło do rąk Aloe Vera w płynie
  • 1 x Krem do rąk Aloe Vera
  • 1 x Antybakteryjny żel oczyszczający Aloe Vera