E-BILET ESSENS Kick OFF 2022 EDUCATION

65.00 zł


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Oferta specjalna

275E-BILET ESSENS Kick OFF 2022 EDUCATION

PREMIUM ON-LINE EVENT 

ESSENS cały czas przyciąga tych najlepszych ludzi z całego świata, a kto dołączył do nas w dniach 5. i 6. marca 2022 roku na wyjątkową transmisję, stał się uczestnikiem największego firmowego wydarzenia online roku.

I uwaga, każdy bilet ma dodatkową wartość premium! 
Wiele ciekawych informacji o ESSENS możecie dowiedzieć się w trakcie całego roku.
Ponieważ wraz z e-biletem każdy z Was otrzymał klucz do zamkniętej i wymagającej logowania sekcji na platformie ESSENS TV (essenstv.com), gdzie w marcu 2022 r. będzie można znaleźć ESSENS Kick OFF 2022 i Kick OFF 2021. 

A to jeszcze nie koniec!
Zakupiony e-bilet uprawnia Was do promocji rabatowych typu Black Friday, które postanowiliśmy udostępnić wyłącznie tym członkom, którzy wykazują podstawowe zainteresowanie tym, co dzieje się w ESSENS.  

Czego można się spodziewać po ESSENS Kick OFF 2022 Education? 
Przygotowaliśmy dla Was dwa fantastyczne, ponad dwugodzinne programy (każdy), pełne wiedzy, inspiracji i motywacji
Pamiętajcie, że proces samokształcenia pomaga Wam przesunąć się na kolejny poziom i dodaje odwagi, by wychodzić naprzeciw nowym możliwościom. Przyjmujcie nowe wyzwania, bądźcie silniejsi i odnoście sukcesy.

  • Todd Falcone - ceniony amerykański mówcy, jeden z czołowych trenerów z dziedziny marketingu sieciowego na skalę światową przedstawi dwa motywacyjne bloki edukacyjne.
  • Jiří Šusta - kwalifikowany gwarant ESSENS Keto, jeden z czołowych specjalistów w dziedzinie konceptu diety ketogenicznej w Unii Europejskiej, zaprezentuje zasady, wskazówki i przepisy dla linii produktowej ESSENS Keto. 
  • Dominik Janík - założyciel i właściciel firmy Citya przedstawi innowacyjny projekt z dziedziny mobilności i transportu.
  • Michal Kovář - CEO i założyciel firmy ESSENS przedstawi liderów, którzy odnieśli w zeszłym roku największe sukcesy i ogłosi dwa ciekawe wyzwania, z nagrodą w postaci ciekawego euro weekendu i luksusowych wakacji.

Dubbing w języku angielskim, rosyjskim, włoskim, hiszpańskim, francuskim i czeskim.
Napisy w języku niemieckim, polskim, litewskim, słoweńskim i greckim.

Ważne informacje:

  • Unikalny kod dostępu można znaleźć w zakładce Moje biuro/Bilety.
  • Obowiązuje zakaz filmowania i nagrywania w jakikolwiek sposób treści prezentowanych w ramach ESSENS Kick OFF.