Rejestracja bez zobowiązań

Rejestracja w Klubie ESSENS jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Nie trzeba realizować żadnych minimalnych miesięcznych planów ani rejestrować nowych członków. W dowolnej chwili można również zrezygnować z członkostwa w Klubie ESSENS, co także jest bezpłatne.

Gwarancja zwrotu pieniędzy do 30/90 dni

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego wszystkie produkty ESSENS zostały stworzone tak, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Tak bardzo wierzymy w nasze produkty, że dajemy na nie gwarancję zwrotu 100% kwoty zakupu.

Darmowa dostawa

Skorzystaj z darmowej dostawy. Jest ona dostępna, jeśli Twoje zamówienie będzie miało określoną wartość punktową. Zamówienia staramy się przygotowywać i wysyłać jak najszybciej, zwykle przekazujemy je przewoźnikowi w ciągu 24 godzin.

20% rabatu dla wiernych klientów

Każdy zarejestrowany członek Klubu ESSENS automatycznie uzyskuje możliwość zakupu produktów ESSENS za ceny członkowskie, które są o 20% niższe niż rekomendowane ceny sprzedaży. Ponadto od razu od momentu udanej rejestracji nowy członek ma fantastyczną możliwość, by kupować wybrane bestsellery za ceny lojalnościowe. Ceny lojalnościowe są w stosunku do cen członkowskich obniżone o kolejne 10% i kupować za nie może każdy członek Klubu ESSENS, który w poprzednim miesiącu zdobył co najmniej 50 punktów własnych.

Bezpieczna płatność

Nie musisz obawiać się płatności kartą online za swoje zamówienia w sklepie internetowym. Korzytamy z zabezpieczonej bramki płatniczej, a dzięki natychmiastowej transakcji punkty zostają od razu naliczone w naszym systemie.

Oferta promocyjna

Wyłącznie zarejestrowani członkowie Klubu ESSENS mogą korzystać z promocyjnych obniżek do 70% na wybrane prodykty, które oferujemy regularnie przez cały rok najczęściej w ramach jednodniowych promocji. Przez cały rok rozdajemy jednak także produkty gratis, w formie popularnych super zestawów.

Pudełka prezentowe

Każdy dzień to dobry dzień do świętowania, dlatego oferujemy wybrane produkty w atrakcyjnych cenowo zestawach, które możemy zapakować dla Ciebie jako prezent w specjalne pudełka. Pakowanie i pudełka prezentowe cieszą się dużą popularnością, dlatego stały się nieodłączną częścią naszej stałej oferty.

Zarejestrować się