Świeczka Slow Living Daydream

esoil61
184.10 zł
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni:
21.50 p.
Dostępność: Dostępny w magazynie

Świeczka Slow Living Daydream

Świeczka Daydream ozdobi, pomoże stworzyć kameralną atmosferę i napełni pięknym zapach Twoje wnętrza. Jest też świetnym pomysłem na piękny prezent dla Twoich bliskich.

Masa: 240 g

Świeczka o zapachu Litsea Cubeba (werbena egzotyczna) swoim silnym cytrusowym zapachem pobudzi wszystkie Twoje zmysły. Ma działanie antydepresyjne i pomaga poprawić nastrój. Uspokaja myśli, dodaje energii, wzmacnia koncentrację i może działać jako afrodyzjak. 

Każdą świeczkę przygotowujemy bardzo starannie. Świeczki są ręcznie odlewane, następnie ostrożnie są w nich zatapiane drewniane knoty, a potem powoli sobie schną. Następnie ręcznie naklejamy na nie etykiety i pakujemy w eleganckie pudełko.

Świeczki Slow Living zawierają wyłącznie naturalne, wegańskie surowce, na czele z woskiem sojowym, uzupełnionym o certyfikowany wosk palmowy z plantacji palm, hodowanych wyłącznie w tym celu. Ta specjalna mieszanka wosków spala się w czystszy sposób i wolniej, co wyraźnie przedłuża czas palenia się świeczki aż do 50 godzin. Zapach zapewniają naturalne olejki esencjonalne, zmieszane w takich proporcjach, aby finalny zapach był przyjemny i nie podrażniał. Drewniany knot pozwala na optymalne uwalnianie przyjemnego zapachu, a dzięki efektowi trzeszczącego ognia w kominku stwarza atmosferę relaksu.

Jak dbać o świeczkę

Aby efekt, który daje paląca się świeczka z drewnianym knotem, był doskonały, należy postępować z nią w odpowiedni sposób.
Drewniany knot należy zawsze zapalać od spodu, w miejscu, gdzie styka się z woskiem. Ważne, aby świeczka paliła się na tyle długo, aby wosk roztopił się na całej, równomiernej powierzchni, aż do szklanej krawędzi. W innym razie powstanie w świeczce tzw. efekt tunelu, tzn. ściankach szkła pozostaną resztki wosku, który po kolejnym zapaleniu świeczki mógłby się rozpuścić, a następnie zalać i zgasić spalający się knot. Po zgaszeniu świeczki należy poczekać, aż wosk zupełnie zastygnie, a następnie usunąć z knotka kawałki spalonego drzewa oraz sprawdzić, czy w świeczce nie ma jakichś zanieczyszczeń. Nie trzeba się martwić, jeżeli knotek będzie zbyt krótki. Nierówny knotek może powodować, że świeczka sama zgaśnie lub zacznie dymić.

Ostrzeżenie: produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Świeczkę zapalać na niepalnej powierzchni, poza zasięgiem łatwopalnych materiałów. Nie umieszczać w miejscu przeciągu i blisko źródeł ciepła. Stawiać w pozycji pionowej. Płomień należy gasić, nie zdmuchiwać. Nie zostawiać w roztopionym wosku zapałek i innych drobnych zanieczyszczeń, aby nie doszło do wzniecenia ognia. Nie palić świeczki dłużej niż 5 godzin w jednym ciągu.

Producent: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Republika Czeska