PERFUMY
& KOSMETYKI
PERFUMOWANE

20 % ESENCJI ZAPACHOWYCH

ELITA WŚRÓD PERFUM
Bardzo intensywny zapach, który można wyczuć natychmiast po aplikacji. To wrażenie trwa kilka sekund, choć w przypadku niektórych perfum może trwać do 15 minut. Zapach, który można wyczuć natychmiast po wybrzmieniu nuty głowy, intensywność wynosi około 2-3 godzin. Na tym etapie zapachy uwalniają się powoli, trwa to kilka, nawet kilkanaście godzin.
GŁOWA SERCE BAZA

PERFUMES

20% esencji zapachowych = elita wśród perfum

Perfumy ESSENS są tworzone przede wszystkim z naciskiem na najwyższą możliwą jakość. Nasza produkcja ma certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 i jest pod stałą kontrolą zgodnie z najsurowszymi przepisami i standardami Unii Europejskiej.
Gwarantujemy zawartość 20% esencji zapachowych (olejków eterycznych), dostarczanych wyłącznie przez jednego z wiodących światowych producentów marek własnych spółki SELUZ, co czyni go jednym z elitarnych perfum.


BODY MIST

Nasz zapach, nasza wizytówka...

Najważniejszą rolę w doborze perfum odgrywają emocje, które wywołuje w nas zapach. Rodzaj skóry, wszystko, co jemy i jak się czujemy wpływa na ostateczny kształt zapachu, który od nas bije. Dlatego te same perfumy mogą pachnieć nieco inaczej u każdego z nas. Warto poświęcić szczególną uwagę i czas na wybór właściwych perfum. Pamiętaj też, że do różnych sytuacji pasują różne zapachy, o innej intensywności. Do szkoły lub pracy wybieramy lżejsze zapachy, które nie są drażniące dla otoczenia i które tylko dopełniają naszą osobowość. Z kolei na wieczór można wybrać mocniejsze perfumy, które podkreślą Twoją charyzmę.


SHOWER GEL & BODY BALM

Magiczny zapach na długi czas

Perfumy działają najlepiej tam, gdzie skóra jest najbardziej ukrwiona, więc aplikuje się je najczęściej za uszy, na szyję, nadgarstek, łokcie, ale także na kostki. Aby uzyskać mniejszą intensywność zapachu na skórze, można je rozpylić przed sobą i wejść w tę "mgiełkę". Dla lepszego utrwalenia zapachu warto stosować kilka kosmetyków o tym samym zapachu. Przez bardzo długi czas zapach utrzymuje się na świeżo umytych włosach. Ubieramy się dopiero, gdy zapach wniknie w skórę.


UNIQUE

Opiszmy sobie chociaż uproszony proces produkcji

Najlepsze esencje zapachowe są najpierw mieszane z czystym alkoholem perfumeryjnym. Do denaturacji tego alkoholu jest używana tylko woda destylowana, aby nie wpływać na zapach i jakość produktu końcowego. Powstał mieszankę schładza się się do -7 ° C i dokładnie przefiltrowuje stosując filtry 10 mikronów. Aby wszystkie składniki mogły się idealnie połączyć w harmonijną całość, perfumy dojrzewają przez co najmniej 8 tygodni w zbiornikach ze stali nierdzewnej. Następnie są przelewane do oczyszczonych powietrzem flakonów stworzonych przez włoskich mistrzów w renomowanym zakładzie szklarskim, a na koniec pakowane w pudełko zaprojektowane z naciskiem na czysty design.