ALOE
VERA

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

ESSENS ALOE VERA 99.5% GEL DRINK - VITAMIN C
ESSENS ALOE VERA 99.5% GEL DRINK - GRAPE

ESSENS Aloe Vera

(Aloes zwyczajny ) to sukulent osiągający do 100 cm wysokości, bylina o mięsistych liściach pokrytych na krańcach kolcami, układających się w rozetę.


EESSENS ALOE VERA 99.5% GEL DRINK – APPLE + ACAI

ESSENS Aloe Vera

Przyjmuje się, że roślina ta pochodzi z dorzecza Nilu, ale obecnie jest uprawiana na obszarach o sprzyjającym jej klimacie na całym świecie.


ESSENS ALOE VERA CONCENTRATE WITH HERBAL EXTRACTS

ESSENS Aloe Vera

Miąższ liści budują bezbarwne komórki wypełnione żelem, który jest znany ze swoich dobroczynnych właściwości, dlatego jest stosowany jako suplement diety i znalazł swoje miejsce w przemyśle kosmetycznym. Żel Aloe Vera zawiera aminokwasy, witaminy, minerały, enzymy, polisacharydy i wiele innych korzystnych substancji.


ESSENS ALOE VERA + Q10

ESSENS Aloe Vera

Do codziennego stosowania, idealny dla osób o wrażliwej skórze, ze skłonnościami do trądziku, opryszczki, egzemów lub infekcji grzybicznych. Aloes pomaga hamować rozwój bakterii, jest ceniony za swoje silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.


ESSENS ALOE VERA + BOSWELLIA

ESSENS Aloe Vera

Aloes ma zdolność wnikania głęboko w strukturę skórę, stymuluje fibroblasty (główne komórki tkanki łącznej występujące w różnych częściach ciała), dzięki czemu komórki regeneruja się kilkukrotnie szybciej.