ESSENS Home Pharmacy Bestseller Set

189.20 zł


Dostępność: w magazynie

Kategoria: Home Pharmacy
ESSENS Home Pharmacy Bestseller Set

Zestaw zawiera następujące towary:

Flow`EN - suplement diety

Head`ES - suplement diety

Vitamin C - suplement diety

Flow`EN, 30 kapsułek - Zawiera standaryzowane ekstrakty roślinne w odpowiednich proporcjach - kasztanowiec, ekstrakt pieprzu czarnego i witaminę C. Aktywne składniki ekstraktu z kasztanowca zwiększają kapilarność i poprawiają napięcie żylne. Jednocześnie mają działanie przeciwzapalne i przyspieszają wchłanianie obrzęku. Efekty te są stosowane w przypadku obrzęku nóg, pozytywnie wpływając na nocne skurcze, żylaki i hemoroidy.

Head`ES, 30 kapsułek - Zawiera koenzym Q10 w odpowiedniej kombinacji ze znormalizowanymi ekstraktami roślinnymi i witaminami B. Witamina B6 przyczynia się do normalnego funkcjonowania układu nerwowego, czyli normalnej aktywności umysłowej oraz zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania.

Vitamin C, 60 kapsułek - Czysto naturalna witamina C ze względu na swoje właściwości i technologię przetwarzania znacznie przewyższa podobne produkty na rynku. Zawiera naturalny słodzik i standaryzowane ekstrakty roślinne z lukrecji i truskawek. Witamina C pełni wiele ważnych funkcji w ludzkim ciele, jest niezbędna do życia i utrzymania zdrowia fizycznego. Niedobór witaminy C objawia się zmęczeniem, przedłużoną rekonwalescencją, trudniejszymi ranami gojącymi się i zmniejszoną odpornością na infekcje. Ważną rolę odgrywa jego funkcja w produkcji kolagenu, a tym samym wspiera piękną gładką skórę o młodzieńczym wyglądzie.


  • 1 x Flow`EN
  • 1 x Head`ES
  • 1 x Vitamin C