ESSENS Aloe Vera Shaving Gel Set

119.70 zł


Dostępność: Niedostępne

Kategoria: Aloe Vera / Cosmetics


ESSENS Aloe Vera Shaving Gel Set

Unisex zestaw zawiera następujące towary:

Aloe Vera Żel do golenia

Aloe Vera Deo Stick

Aloe Vera Balsam po goleniu

Aloe Vera Żel do golenia, 150 ml - Pielęgnujący i nawilżający żel do golenia ułatwiająca gładkie, komfortowe i szybkie golenie i depilację. Ze względu na zawarte składniki i delikatny świeży zapach może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Dzięki zawartości aloesu jest idealny dla wrażliwej skóry. Żel zmiękcza włoski, zmniejsza tarcie ostrzy maszynki, więc maszynka łatwiej przesuwa się po skórze, co chroni skórę przed podrażnieniem.

Aloe Vera Deo Stick, 50 g - Skuteczny dezodorant z aloesem długotrwale neutralizuje i tłumi nieprzyjemny zapach potu, jednocześnie działając łagodząco na podrażnioną skórę. Zawiera połączenie bardzo skutecznych substancji aktywnych, które w wyraźny sposób hamują rozwój bakterii powodujących powstawanie nieprzyjemnego zapachu, a jednocześnie pomagają w regeneracji i tworzeniu naturalnej flory bakteryjnej skóry.

Balsam po goleniu, 100 ml - Balsam po goleniu s aloesem, allantoiną i masłem shea zawiera masło shea, które jest przede wszystkim źródłem kompleksu korzystnych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwasy te bardzo dobrze się wchłaniają i znakomicie wiążą wodę, co sprawia, że skóra jest nawilżona.


  • 1 x Żel do golenia i depilacji ESSENS Aloe Vera
  • 1 x Aloe Vera Deo Stick
  • 1 x Balsam po goleniu Aloe Vera